+421 948 269 123

mesaros-ZVNC-apexreality.sk

APEX reality ponúka prenájom unikátneho "LOFT" nebytového priestoru

Cena:
12,00 €/m2/mesiac
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Trnava
Ulica: Štefana Moyzesa
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 273 m2
ID inzerátu: 12345679693
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Na prenájom ponúkame unikátny nebytový priestor s celkovou úžitkovou plochou 273 m2 na ulici Štefana Moyzesa v Trnave. Priestor sa nachádza v objekte Zelené Átrium kúsok od centra mesta s možnosťou parkovania až 10 automobilov v podzemnej garáži. Samotný open space priestor + 3 kancelárske priestory obsahuje aj kuchynský kút, kúpeľňu s wc. Priestor obsahuje stenové a podlahové vykurovanie a chladenie, vetranie cez rekuperačnú jednotku. Priestor je možné využiť ako sídlo väčšej firmy, call centrum, ateliér, projekčná kancelária a veľa iných... Cena nájmu je 12€/m2 + DPH, cena za prenájom jedného parkovacieho miesta je 50€/miesto + DPH, správcovský poplatok za vykurovanie + chladenie + poplatky za spoločné priestory za priestor je cca 500€. Priestor je okamžite voľný. Viac info Vám radi poskytneme v RK na telefónom čísle 0948 269 123 alebo mailom na: mesaros-ZVNC-apexreality.sk.

Maklér:

makler
Maklér:Michal Mesároš
Telefón:0948269123
E-mail:mesaros-ZVNC-apexreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti

Novinky a aktuality

Druhá novinka Už čoskore sme tu pre Vás!.
Prvá novinka V nových piestoroch onedlho!

V krátkosti o nás

APEX reality, realitná kancelária s mladým, výkonným tímom s vysokým pracovným nasadením. Našim cieľom je poskytnúť našim klientom kvalitné realitné služby pri predaji, kúpe či prenájme nehnuteľnosti.

APEX reality    |    Ponuka nehnuteľností    |    Chcem predať    |    Chcem kúpiť    |    Rýchly predaj    |    Kontakt