+421 948 269 123

mesaros-ZVNC-apexreality.sk

Referencie

Po veľmi zlej skúsenosti s veľkou realitnou kanceláriou sme sa rozhodli predaj dvoch nehnuteľností zveriť pánovi Mesárošovi z Apex Reality. A urobili sme skvelé rozhodnutie. Popri predaji nám osobne pomohol s administratívou a rôznymi úradnými záležitosťami, ktoré celý predaj komplikovali. Inzerát a ponuky vypracoval fantasticky. Fotky boli spracované profesionálne, vďaka ktorým bol záujem o nehnuteľnosti vysoký. Samotné vystupovanie a vyjadrovanie pána Mesároša je hodné kvalifikovaného makléra s ktorým sa nestretnete na Slovensku bežne. Naše nehnuteľnosti predal v krátkom čase a za sumu, s ktorou sme boli veľmi spokojní. Po vlastnej skúsenosti ho v budúcnosti určite oslovíme v prípade akejkoľvek investícii. Hodnotenie 10/10!!! Ďakujeme veľmi pekne za všetko pán Mesároš! 

Jozef Lopejský

Chcem touto formou veľmi pekne poďakovať a pochváliť profesionálnu prácu realitného makléra p.Michala Mesároša z kancelárie APEX reality s.r.o.v Hlohovci. Musím povedať,že pri predaji bytu v Hlohovci rýchla a maximálne profesionálna činnosť p.Mesároša plne naplnila moje očakávania a predstavy o spolupráciv realitnej praxi. Spokojnosť klientov na obidvoch stranách bola potvrdením kvalitnej práce realitného profesionála.
ĎAKUJEM PEKNE.

Ľubomír Štefanka

Veľká spokojnosť s realitnou kanceláriou APEX reality. Veľmi profesionálny, priateľský prístup makléra Ondreja Kukučku.Veľká spokojnosť, môžem len odporučiť.  

Veronika Smetáková

Doposiaľ jedna z mála realitných kancelárií, kde som sa stretla so skutočne profesionálnym prístupom a vystupovaním maklérov. Osobitne oceňujem spoluprácu s p. Kukučkom, ktorý vždy ochotne a promptne reagoval na rôzne (aj neštandardné) požiadavky, ktoré sme naňho v procese kúpy adresovali. So sprostredkovaním kúpy sme boli natoľko spokojní, že služby tejto RK sme následne využili aj pri prenájme daného bytu a opäť a pozitívnym výsledkom.
Vrelo odporúčam :). 

Štefánia Firkaľová 

Profesionalita, nadštandardný prístup, priateľské a ústretové jednanie, ochota, spoľahlivosť a odhodlanie. Ďakujeme Apex reality a pánovi Kukučkovi za spoluprácu pri predaji našej nehnuteľnosti. Vrelo odporúčam a prajem veľa spokojných zákazníkov 

Andrej Turek

APEX reality    |    Ponuka nehnuteľností    |    Chcem predať    |    Chcem kúpiť    |    Rýchly predaj    |    Kontakt