+421 948 269 123

mesaros-ZVNC-apexreality.sk

Referencie

Po veľmi zlej skúsenosti s veľkou realitnou kanceláriou sme sa rozhodli predaj dvoch nehnuteľností zveriť pánovi Mesárošovi z Apex Reality. A urobili sme skvelé rozhodnutie. Popri predaji nám osobne pomohol s administratívou a rôznymi úradnými záležitosťami, ktoré celý predaj komplikovali. Inzerát a ponuky vypracoval fantasticky. Fotky boli spracované profesionálne, vďaka ktorým bol záujem o nehnuteľnosti vysoký. Samotné vystupovanie a vyjadrovanie pána Mesároša je hodné kvalifikovaného makléra s ktorým sa nestretnete na Slovensku bežne. Naše nehnuteľnosti predal v krátkom čase a za sumu, s ktorou sme boli veľmi spokojní. Po vlastnej skúsenosti ho v budúcnosti určite oslovíme v prípade akejkoľvek investícii. Hodnotenie 10/10!!! Ďakujeme veľmi pekne za všetko pán Mesároš! 

Jozef Lopejský

Chcem touto formou veľmi pekne poďakovať a pochváliť profesionálnu prácu realitného makléra p.Michala Mesároša z kancelárie APEX reality s.r.o.v Hlohovci. Musím povedať,že pri predaji bytu v Hlohovci rýchla a maximálne profesionálna činnosť p.Mesároša plne naplnila moje očakávania a predstavy o spolupráciv realitnej praxi. Spokojnosť klientov na obidvoch stranách bola potvrdením kvalitnej práce realitného profesionála.
ĎAKUJEM PEKNE.

Ľubomír Štefanka

Veľká spokojnosť s realitnou kanceláriou APEX reality. Veľmi profesionálny, priateľský prístup makléra Ondreja Kukučku.Veľká spokojnosť, môžem len odporučiť.  

Veronika Smetáková

Doposiaľ jedna z mála realitných kancelárií, kde som sa stretla so skutočne profesionálnym prístupom a vystupovaním maklérov. Osobitne oceňujem spoluprácu s p. Kukučkom, ktorý vždy ochotne a promptne reagoval na rôzne (aj neštandardné) požiadavky, ktoré sme naňho v procese kúpy adresovali. So sprostredkovaním kúpy sme boli natoľko spokojní, že služby tejto RK sme následne využili aj pri prenájme daného bytu a opäť a pozitívnym výsledkom.
Vrelo odporúčam :). 

Štefánia Firkaľová 

Profesionalita, nadštandardný prístup, priateľské a ústretové jednanie, ochota, spoľahlivosť a odhodlanie. Ďakujeme Apex reality a pánovi Kukučkovi za spoluprácu pri predaji našej nehnuteľnosti. Vrelo odporúčam a prajem veľa spokojných zákazníkov 

Andrej Turek

I bought a property just outside Hlohovec in Dvorniky-Posadka with the help of the extremely professional and tolerant Ondrej Kukučka. I would recommend him to anyone. Velmi Dobre! 

Sampson Grenville Bennetts

Oceňujem profesionálny prístup a prácu pána Kukučku, ktorý promptne a ochotne riešil všetky situácie a tiež ústretovú a priateľskú komunikáciu pri predaji našej nehnuteľnosti. V budúcnosti by som sa na neho opäť obrátil. Veľmi pekne ďakujem.

Róbert Mičky

Veľmi spokojný so službami, rýchle vybavenie zmlúv, seriózne jednanie, zabezpečujú zmluvy aj právne činnosti. ODPORÚČAM

Martin Balla

Priateľský prístup konkrétne p.Ondreja Kukučku, veľká ochota riešiť problémy pri predaji nehnutelnosti až do konca. Určite odporúčam

Peter Vršecký

Perfektná spolupráca ktorá bola zo strany realitného agenta plná nadštandardnej starostlivosti o nás pri kúpe bytu. Mali sme možnosť spolupracovať s viacerými realitnými kanceláriami, ale iba s p.Kukučkom sme nadmieru spokojný. Vrelo odporúčame.

Róbert Hesko

APEX reality    |    Ponuka nehnuteľností    |    Chcem predať    |    Chcem kúpiť    |    GDPR    |    Kontakt